- Перш за все, хочу сказати, що ми дуже пишаємося тим, що перемогли одну з найсильніших команд Європи. Під час гри у «Динамо» були великі шанси забити, але наш голкіпер зіграв відмінно і не дозволив суперникові відзначитися. Однак у першому таймі у нас було багато шансів забити і ми непогано контролювали м'яч. Та й після перерви ми теж показали непогану гру - за рахунку 0:2 нам було вже простіше контролювати те, що відбувалося на полі. Також вважаю, що ми сьогодні провели хороші голи.
- Кого зі складу «Динамо» ви могли б виділити?
- Ми знали, що «Динамо» - дуже сильна команда і вона сильніша за «Ольборг» за виконавцями, але ми це компенсували командною грою. А виділити у складі «Динамо» я можу Ярмоленко і Беланда.
- Як тепер оцінюєте шанси «Ольборгу» на вихід з групи?
- Нам необхідно більше очок, так що будемо відповідально готуватися до наступного матчу з «Динамо», він буде дуже важливим для нас.
- У Києві будете грати тільки на перемогу, або ж вас влаштує і нічийний результат?
- Це завжди важке питання. Звичайно, ми будемо прагнути перемогти і діяти в такому ж ключі, як сьогодні. Але треба враховувати багато факторів, наприклад, як той, що у нас багато проблем в обороні. А що стосується нічийного результату київського матчу з «Динамо», то, вважаю, що і він залишить нам непогані шанси на вихід з групи, - наводить слова Нільсена «