На сторінці вболівальників «Динамо» у соціальній мережі «Вконтакте», більш ніж 19% фанатів «Динамо» віддали свій глос за Андрія Ярмоленка,
повідомляє офіційний сайт столичного клубу.
На другому місці Джермейн Ленс – 16%
Третє місце посів Сергій Сидорчук – 4,5%
Слід також зазначити, що 40% респондентів проголосували за варіант «Найкращого гравця не було»