- Взагалі нічого не виходило, хоча за рахунку 1-0, був у мене момент, якщо б я забив, можливо зіграли б трохи по-іншому. Але сьогодні не наш день. Програвати з таким рахунком для такого клубу, як київське «Динамо» - це неприпустимо. Завтра сядемо, розберемося, я думаю, є про що поговорити. Зробимо висновки, і в Києві маємо обіграти цю команду, при своїх уболівальниках брати три очки.
- Здавалося, що півзахисту і Кравцю не вдавалося налагодити взаємодію...
- Може бути, вам з боку видніше. Але ми старалися, напевно, нас надломив цей м'яч, потім другий і зовсім поникли, хоча не повинні цього робити. Начебто один одного підбадьорювали, казали, що все в наших силах, але щось сьогодні не ладилося, завтра будемо розбиратися.
- Команда часто намагалася проходити по центру і саме там дуже багато проблем було...
- Видно, що вони добре нас вивчили, наші сильні сторони, подивилися, як ми атакуємо і оборонялися всією командою, коли відбирали у нас м'яч, 4-5 гравців вибігали, а в цей час у нас були вільні зони. Звичайно, не можна втрачати м'яч, дуже багато було сьогодні простих втрат. Ми втрачаємо м'яч, потім назад потрібно метрів 70 бігти, так не можна.