- Хотілося б, в першу чергу, вибачитися перед нашими вболівальниками за такий рахунок. «Динамо» Київ не повинно так програвати. Ми очікували, що вони вдесятьох будуть позаду сидіти. Думаю, якщо б у першому таймі забили, то було б легше, по-іншому гра склалася б.
- Як налаштовував тренерський штаб? Як потрібно було діяти з обороною «Обльборгу» у другому таймі?
- Не тільки в другому, треба було і в першому чисельну перевагу на флангах створювати, але в нас це не виходило. Може треба було, щоб м’яч ходив трохи швидше.