Ніклас Хелленіус: «Цей матч не знижує шанси «Динамо» на вихід з групи»

Динамо Київ 24 Жовтня, 06:52
Гравець данського «Ольборга» прокоментував перемогу над київським «Динамо» в матчі третього раунду Ліги Європи.

«Мені подобається, коли я отримую дещо більше простору для дій, як це було сьогодні. Я думаю, що це була моя найкраща гра тих пір, як я повернувся. Голи прийдуть, якщо я продовжу грати в такому ж дусі.



Ми добре зіграли в атаці, але, моментами, нам кілька разів пощастило в обороні, де у «Динамо» постійно несли загрозу кілька хороших гравців нападу. Якщо гратимемо так і далі, то в нас будуть відмінні результати в Європі.



«Динамо» - прекрасна команда, і цей матч не знижує їхні шанси на вихід з групи. Але, ми зіграли дійсно хороший матч»,-

цитує Хелленіуса bt.dk