Александар Драгович: «В Києві буде реванш». ФОТО

Динамо Київ 24 Жовтня, 08:15
Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович прокоментував поразку «біло-синіх» данському «Ольборгу» в матчі третього туру груповго етапу Ліги Європи.

Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович прокоментував поразку «біло-синіх» данському «Ольборгу» в матчі третього туру груповго етапу Ліги Європи.

Драгович в своєму профілі у соціальній мережі «Інстаграм» поділився наступним фото з дощового Ольборга та прокоментував його:

«Безглузда поразка. Ми упустили перше місце в групі. В Києві буде реванш», -

пише Драго.