Австрійський захисник київського «Динамо» Александар Драгович прокоментував поразку «біло-синіх» данському «Ольборгу» в матчі третього туру груповго етапу Ліги Європи.
Драгович в своєму профілі у соціальній мережі «Інстаграм» поділився наступним фото з дощового Ольборга та прокоментував його:
«Безглузда поразка. Ми упустили перше місце в групі. В Києві буде реванш», -
пише Драго.