Ярмоленку «подарували» на День Народження 3:0.
День народження – сумне свято. «Динамо» «привітало» Андрія Ярмоленка з 25-річчям гостьовою поразкою від «Ольборга» – 3:0, першим в єврокубках і найбільшим для Сергія Реброва за майже півроку біля керма «Динамо». Можна причипитися до непризначеного пенальті в ворота данців. Підрахунок ударів покаже, що ми їх перебили. Але в цілому рахунок – по справі. Тепер у киян, «Ольборга» і «Стяуа» – по шість очок. Станіславович напередодні як у воду дивився: все в групі починається з нуля.
«Причину бачу тільки в одному – вийшли не у настрої. Недостукався тренер до гравців. Видно, «зловили зірочку», перемігши «Шахтар». От їх і спустили на землю, – цитує переможця Кубка Кубків і Суперкубка-75 у складі «Динамо» Стефана Решка segodnya.ua
Два м'ячі господарів у першому таймі – результат гольових знижок Драговича і Данило. В останньому випадку ще й Бурда свій фланг втратив («У нас немає лівого захисника потрібного рівня», – так вже заговорив Ребров). З його ж краю пройшов і третій гол на 91-й. А адже в цьому сезоні «Ольборг» більше двох за матч не забивав.
«Вся команда сьогодні зіграла потворно в обороні. Дуже прикро так програвати... Ну що сказати, вся боротьба попереду, треба набирати очки в наступних іграх, – каже Ребров. – Що з Беландой? Спочатку я думав, що у нього страшна травма. мені показали – треба міняти. Але з ним нічого страшного... Його поміняли не через травми, а тому що треба було підсилювати атаку. Вийшов другий форвард, Теодорчик. Але... нічого не вийшло. Чому під час заміни той же Ленс так повільно йшов з поля, коли треба було відіграватися? Обов'язково поговоримо з футболістами. Коли добре – всім добре, коли погано – починаються проблеми.
Коли ми зіграли внічию з донецьким «Олімпіком», говорили, мовляв, команди немає. А ми зібралися, пішли результати. Але ми знаходимося на шляху, а не чогось досягли. Сподіваюся, ця гра стане корисним струсом і для мене, і для гравців. Гравці «Ольборга» сьогодні показали свій кращий футбол, у них був мотиватор – «Динамо». А у наших гравців якраз мотивації, вогню в очах, не вистачало».