Ультрас «Динамо» на своїй сторінці в Facebook розмістили запис, в якому повідомляють про можливе покарання біло-синіх від УЄФА.
«З неперевірених джерел стало відомо, що уєфа-мафія оштрафувала ФК «Динамо» Київ за банер (на фото), який був на ультрас-трибуні на матчі Ліги Європи проти Стяуа. Пошуки інформації в офіційних джерелах результатів не дали. Відпишіть будь-ласка в коменти, якщо ви знаєте щось про цей факт, або знайдете якусь інформацію» , - йдеться у повідомленні.