Артем Мілевський: «Впевнений, що у Києві перемога буде за киянами»

Динамо Київ 24 Жовтня, 13:58
Екс-гравець «Динамо» вважає, що у поразці киян нічого сташного немає, і впевнений у перемозі біло-синіх в матчі-відповіді.

Екс-гравець «Динамо» вважає, що у поразці киян нічого страшного немає, і впевнений у перемозі біло-синіх в матчі-відповіді.

Про це Артем написав на своїй сторінці в Instagram, відповідаючи на запитання одного з його читачів.

dynamivets

@timi1010 Тьома, матч вчорашній дивився? Як тобі гра?

timi1010

@dynamivets Дуже здивувався... але таке буває, нічого страшного не відбулося, впевнений, що у Києві перемога буде за киянами.