Перед матчем вболівальники обох клубів зробили сумісне фото на Майдані Незалежності.
А на самій грі вболівальники «Карабаху» продемонстрували свою підтримку Україні, вивісивши на своєму секторі банер, в якому українською мовою написали: «Об’єднана Діаспора Азербайджанців України підтримує український народ! Слава Україні!».