«3000 людей було на стадіоні, з них 2800 - вболівальники «Карабаху». Прикольно. Я думаю, краще б ми зіграли десь на «Оболоні», або на «Динамо», а то граєш на «Олімпійському», а відчуття, що ми десь на зборах. Якийсь товариський матч. Немає людей. Це не те. Класно в Сент-Етьєні було, коли навіть публіка не твоя, але стадіон заповнений і відчувається рівень Ліги Європи. А тут, далеко не те. Я звичайно, не виправдовуюсь, що ми програли. Це наша провина. Потрібно в собі розібратися, особливо по першому тайму. Звичайно, хочеться грати вдома. Думаю, якби грали вдома, то втоптали б «Карабах» в землю просто через нашу підтримку. А так, 3000 глядачів, стадіон величезний, ще й щось заважає нам грати...»,- наводить слова Федецького «Хsport.ua».