«Я впевнений, що «Динамо» захоче реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в Данії. Але й у нас така ж задача - останній шанс пройти далі. Ми прекрасно розуміємо, що для наших фанів ця гра є дуже важливою, тому ми зробимо все, щоб їх не розчарувати. Чи готують Балажіца на місце нападника? Ця інформація не для розголошення, побачимо у вівторок».