«Вибачте мене за те, що я був відсутнім. Вже незабаром я повернусь. У кінці жовтня - на початку листопада буду в Києві», -
написав нападник «Динамо» у Facebook
.© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Вибачте мене за те, що я був відсутнім. Вже незабаром я повернусь. У кінці жовтня - на початку листопада буду в Києві», -
написав нападник «Динамо» у Facebook
.