Максим Шацьких: «Мені зробили лазером дірку в нозі»

Футбол України 25 Жовтня, 16:09
Форвард ужгородської «Говерли» Максим Шацьких розповів, чому був відсутній на тренуванні команди і зазначив, що не знає, коли зможе повернутись до роботи.

«Не працював з командою, тому що мені видаляли мозоль на пальці. Лазером вирізали, зробили дірку. Чесно кажучи, боляче, не те що бігати, а навіть ходити. Коли я зможу повернутися - не знаю. Можливо, доведеться якось знеболювати.

Лікарі сказали, що вже через пару днів зможу почати працювати. Це мене вже давно турбувало, мучився, але потім наважився. Думав, мені просто виріжуть його і все. Але виявилося, не все так гладко, як хотілося», -

поскаржився Шацьких, передаєь Xsport

Раніше повідомлялось, що Шацьких може пропустити матч-відповідь 1/8 Кубку України проти «Металіста, який відбудеться 29 жовтня.