- Я давно чекав на гол за «Хайдук». На жаль, на стадіоні не було глядачів. З вболівальниками все буде по-іншому. Я певен, якби були вболівальники, ми би провели цей матч по-іншому, -
розповів Мілевський.
Відзначимо, що «Хайдук» через безлади у матчі 11 туру чемпіонату Хорватії зобов’язаний два тури провести при пустих трибунах.