Екс-гравець біло-синіх Олег Венглинський поділився в інтерв'ю інтернет-журналу "Вести" своїми очікуваннями від матчу «Ворскла» – «Динамо».
«Очікую, що кияни виграють і продовжать переможну серію, яка розпочалася у матчі з «Карпатами». Стрес від поразки в Лізі Європи пішов команді на користь. У грі з львів'янами було створено багато гольових моментів, інше питання, що реалізувати вдалося лише один. Адже тільки у Ідейє було "надцять" можливостей".
«У «Ворскли» був непростий матч на Кубок, а часу на відновлення залишилося не так багато. Полтавці не можуть похвалитися двома рівноцінними складами. Тому в цьому ракурсі динамівці будуть мати перевагу. Але «Ворскла» зараз не та команда, яку ми бачили в минулому сезоні. Колектив додав у організації гри, видно, що тренер достукався до хлопців, у них з'явився бійцівський характер. «Ворскла» в себе на полі битиметься, думаю, в «Динамо» це розуміють».