Борис Таліновській: «Реброву ще рано ставити оцінку»

Динамо Київ 26 Жовтня, 15:25
Відомий спортивний журналіст на своїй конференції на MatchDay прокоментував останні результати столичного клубу:

Відомий спортивний журналіст на своїй конференції на MatchDay прокоментував останні результати столичного клубу:

«За «Динамо» вболіваю з 1960 року, перебачив різне «Динамо» в різний час у різному стані (Не моєму, динамівському). Щодо того, що було в зовсім недавньому минулому, буквально півроку-рік тому, бачу деякий прогрес. Реброву ще рано ставити оцінку, навіть попередню. Проміжну - не раніше закінчення осінньої кампанії. К. І. Бєсков ще в 60-ті видав фразу (точно не пам'ятаю, але суть закріпилася у мене в голові така): «Тренеру потрібен один круг, щоб розібратися та щось поміняти. Починаючи з другого кола, питайте з нього по повній».

Принаймні це «Динамо» симпатичне. «Ольборг» вважаю «нещасним випадком», «корисним уроком» і буду вважати таким далі, якщо «Динамо» обіграє «Дніпро» та «Ольборг» у матчі-відповіді.