Віктор Скрипник: «Я нікого не підсиджував»

Футбол України 26 Жовтня, 15:56
Український фахівець розповів про своє призначення головним тренером «Вердера».

Український фах

і

вець розпов

і

в про сво

є

призначення

г

оловни

м

тренер

ом

«Вердера»

.

«Намагався добре робити свою роботу. Тому й поїхав закордон - хотілося розвиватися на хорошому рівні. З України пропозицій не було, та й прижився вже в Німеччині, тому залишився тут. Коли працюєш, стараєшся - от і виходить, що оцінили. Я нікого не підсиджував, просто рухався по службі. Зараз я тут, але це не означає, що так буде дуже довгий час. Робота тренера - це завжди якісь труднощі та перепони. До зимового вікна ще далеко, відразу нових гравців не отримаєш. Так що треба все робити поступово. Минуло дев'ять турів - ми, звичайно, незадоволені тим місцем, де ми знаходимося. «Вердер» - не такий клуб, який просто так візьме і вилетить в другу лігу»,

- цитує Скрипника «Террикон».