Сьогодні вже його відпустили в Харків.
Футболіст вирішив не залишатися в Києві і до обіду прибув у розташування свого клубу. Там він і проходитиме реабілітацію, на яку піде близько 2 місяців, повідомляє «Террикон».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Сьогодні вже його відпустили в Харків.
Футболіст вирішив не залишатися в Києві і до обіду прибув у розташування свого клубу. Там він і проходитиме реабілітацію, на яку піде близько 2 місяців, повідомляє «Террикон».