Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров, в ефірі «ПроФутбол», розповів про гол, який він забив «Ольборгу» у 1999 році.
- Пам’ятаю цей стадіон, звичайно пам’ятаю той гол, але що тоді відбувалось не пам’ятаю. Цих матчів було дуже багато. Напевно, запам’ятовуються яскраві емоції. Але той м’яч, який я забив, дійсно важливий для київського «Динамо», -
розповів Сергій Станіславович.