«Мені не здалося, що в «Динамо» була якась недооцінка суперника, можливо самозаспокоєність настала якась. Тому що, декілька ігор перемогли, в тому числі донецький «Шахтар».
Гра «Динамо» мені сподобалась, особливо в першому таймі. Вони не забили, не дали явний пенальті. Помилки зробили, але тут, на мій погляд, команда ще не вміє тримати удар. Хоча така команда, як київське «Динамо» зобов’язана це робити. Рахунок 0-2 – це ще не поразка. Багато було прикладів, де вони непогано грали і мали свої моменти.
Єдине, на що я хотів би звернути увагу - я не хвалю молодих футболістів. Я казав, не треба хвалити лівого захисника. Фактично всі м’ячі – це провальний лівий фланг. По хорошому, Ленс мене мало цікавить, мене цікавить Бурда, тому що це майбутнє українського футболу і ми хочемо, щоб він виріс в хорошого футболіста. Йому треба дати спокій, щоб він спокійно міг прогресувати, а не підносити його до небес. Я не кажу, що він поганий хлопець і його треба сварити, я кажу, що йому спокійно треба дати розвиватися. Не тільки Бурді, але й тренеру київського «Динамо», - розповів Севідов в ефірі програми «Великий футбол».