Віктор Вацко: «Мені не сподобалось, що після поразки команду почали змішувати з болотом»

Динамо Київ 26 Жовтня, 21:47
Відомий футбольний коментатор та експерт Віктор Вацко дав оцінку поразці київського «Динамо» у матчі проти «Ольборгу».

«Не знаю, звідки взялась фраза про недооцінку. «Ольборг» - дуже непогана команда, здатна створити неприємності. Навіть передивляючись матч зі «Стяуа», «Ольборг» міг вигравати ще у першому таймі 4-0 і «закривати лавочку». Вони дуже хороша команда саме в контрнаступальному футболі. «Динамо» повинно було ще в першому таймі три забивати і теж «закривати лавочку». «Ольборг» вивчив гру «Динамо», забив і просто почав заважати їм будувати гру в центрі поля.

Далі, індивідуальні помилки, у другому таймі нічого не зробили в атаці. Але коли ти привозиш собі із оборони,то не виграти.

Мені не сподобалось, що програвши «Ольборгу» 0-3, одразу починають команду змішувати з болотом. Не буває такого, щоб команда вигравала абсолютно всі матчі. Я впевнений, що вони «Ольборг» вдома обіграють», -

сказав Вацко в ефірі програми «Великий футбол».