Гравець данського «Мідт'юлланна» Ерік Святченко має українське коріння. Про київське «Динамо» знає з дитинства і тому матч «Динамо» в Ольборзі сприйняв по-особливому та поділився порадою, як здолати «Ольборг» у матчі-відповіді.
«Маю українське коріння і ніколи цього не забуду. В дитинстві тато мені показував Чемпіонат світу, казав про Шевченка, Реброва. Коли був маленький, отримав футболку «Динамо» Київ, с того розпочалася моя зацікавленість.
Динамівцям треба грати дуже швидко, в швидкий дотик. Організація дуже важлива для «Ольборгу», щоб вони стояли недалеко один від одного: спочатку захист, потім півзахист, а потім нападники. Для «Динамо» Київ дуже важливо грати в швидкий футбол, якщо їм це вдасться, то вони матимуть великий шанс», - поділився Святченко в інтерв’ю програмі «Великий футбол».