Маркевич: «Чому ми повинні літати до Києва і грати на напівпорожньому стадіоні?»

Футбол України 27 Жовтня, 07:12
Наставник «Дніпра» - про матчі команди в єврокубках в Києві на НСК «Олімпійський».

Наставник «Дніпра» - про матчі команди в єврокубках в Києві на НСК «Олімпійський».

«Ми більше в літаку сидимо, ніж тренуємося. Це ненормальне явище. Не знаю, чому вони так вперлися. У нас спокійно вже давно», -

повідомляє

M

atch

D

ay.

«Чому ми повинні літати до Києва і грати на величезному напівпорожньому стадіоні? Я вважаю, що це неправильно», -

заявив

Мирон Маркевич

.