Колишній нападник «Динамо», «Мілана», «Челсі» та збірної України, який отримав «Золотий м'яч» в 2004 році, розповів, кому б він віддав нагороду.
«Безумовно, ця нагорода дуже багато значить для футболіста. Цього року я б віддав «Золотий м'яч» голкіперу Мануелю Нойєру. Неймовірний футболіст», -
циту
є Шевченк
а sports.ru.