Андрій Шевченко: «Я б віддав «Золотий м`яч» Нойєру»

Світовий футбол 27 Жовтня, 09:20
Колишній нападник «Мілана» і збірної України, який отримав «Золотий м'яч» в 2004 році, розповів, кому б він віддав нагороду.

Колишній нападник «Динамо», «Мілана», «Челсі» та збірної України, який отримав «Золотий м'яч» в 2004 році, розповів, кому б він віддав нагороду.

«Безумовно, ця нагорода дуже багато значить для футболіста. Цього року я б віддав «Золотий м'яч» голкіперу Мануелю Нойєру. Неймовірний футболіст», -

циту

є Шевченк

а sports.ru.