Форвард
донецького
«
Металурга
»
дав інтерв'ю програмі
«
ПроФутбол
»
.
«У мене була розмова з президентом «Анжі», але до офіційної пропозиції справа не дійшла. На той момент я не був зацікавлений в цьому переході. «Динамо»? У мене не було офіційної пропозиції від «Динамо», всю інформацію отримував із інтернету. Думаю, клуби дійсно контактували, але невідомо, чим все закінчилося», -
заявив Мораес.
«Коли повернуся на поле? Зараз я добре себе почуваю, але хочу бути на 100% готовим. Тільки тоді можна говорити про повноцінне повернення. Найближчим часом я планую добре попрацювати в «Металурзі», а потім хочу перейти в більш серйозний клуб. Там потрібно себе добре проявити, і тільки потім у мене з'явиться шанс потрапити до збірної Бразилії. Це мрія, над якою я працюю», -
сообщает isport.уа.