Нем: «Я не німий»

Футбол України 27 Жовтня, 18:12
Півзахисник «гірників» поділився думкою про матч з «Полтавою».

- Ти досить довго не виходив у складі, а сьогодні вийшов, забив м'яч...

- Я справді дуже щасливий! Спасибі. Минулого разу, коли я грав, мені вдалося забити в чемпіонаті, і ось сьогодні я знову на поле - і знову забиваю. Все йде добре. Так, я нечасто виходжу, зате влучно.



- Які враження від вболівальників?

- Підтримка фанів нам сьогодні дуже допомогла, вони здорово вболівали.



- Складалося враження, що в кінці команда просто догравала матч. Це правда?

- Наприкінці, коли рахунок вже був 4:1 і ми розуміли, що вже перемогли, трохи розслабилися.



- А перед поєдинком не було розслабленості, враховуючи результат першої зустрічі?

- Звичайно, ні. Тому що Містер завжди каже: потрібно виходити і грати на перемогу, якого б рівня команда не була.



- Уболівальники асоціюють твоє прізвище з російською приказкою: «Коли я їм, я глухий і німий». Ти знаєш про це?

- (Сміється.) Дійсно?! Це точно не про мене! Тому що я дуже багато розмовляю. Не німий однозначно!