Півзахисник донецького клубу Алекс Тейшейра запустив м’ячем в одного з вболівальників. Як потім виявилося, цей вболівальник образив футболіста, обізвавши мавпою. Треба віддати належне футболістам донеччан, які разом вступилися за свого колегу. Вболівальник був змушений покинути стадіон через свою недоречну поведінку.