Євген Селезньов: «Нам, як і «Динамо», потрібна перемога»

Динамо Київ 28 Жовтня, 08:29
Форвард «Дніпра» прокоментував перемогу кубкову перемогу «дніпрян» над «Волинню» та поділився очікуваннями від матчу з «Динамо».

«Не можу сказати, що легко, але матчі в Луцьку і у нас вийшли різними. Переграли суперника за рахунок бажання, усвідомлення того, що ми сильніші».



"Коли знову забиватиме Зозуля? Знаєте, у мене теж була схожа ситуація, коли довго не забивав. Але при тому, що Рома не забиває, він робить масу корисної роботи на полі».



"З «Динамо» очікує важка гра. Нам потрібна перемога, так як і їм. Думати можна все, що хочеш. Можу сказати, що будемо старатися і зробимо все можливе, щоб взяти очки».



"Знаєте, грати на «Дніпро-Арені» в Лізі Європи при своїх уболівальниках - одне, а при трьох тисяч глядачів, з яких більшість вболіває за суперника - інше. Але це ні в якому разі не виправдання, я не маю права виправдовуватися, це неправильно робити, тим більше, що так склалася ситуація в країні. Ми самі винні у поганому результаті», -

цитує Євгена Селезньова офіційний сайт «Дніпра».