«Не будемо шукати причини в підборі гравців задньої лінії. Ми були обмежені футболістами, та ще на розминці зламався Новак, потім у Приндети заклинило коліно. Небезпечна у нього травма, думаю, надовго випаде. І гравці, які повинні були зберігати надійність, мали шанс... Гуменюк повинен був зіграти надійно замість Сімініна, який пропускав гру, а він зіграв жахливо. Я заборонив грати назад - бачите, скільки захисники відігравали назад воротарю, який запевнив мене, що буде грати. А він просто стояв! Напевно, не треба було його ставити, а я йому повірив. Буває іноді важко вгадати. Найголовніше, ми програли у швидкості прийняття рішення, швидкості роботи з м'ячем. Логіки не було в завершальній стадії атаки. Якісь спроби зробити хороший пас «Дніпро» читав, вгадував. Досвід і кваліфікація гравців зробили свою справу, і «Дніпро» реалізував моменти, в яких ми не допрацьовували. Шабанов прибрав голову, коли третій гол забивали, двоє відвернулися в епізоді з першим голом. Канкава зіграв там, випередив, а воротар повзав, збирав шишки. Такі дитячі помилки. Але всі вони відбулися через різницюу класі гравців. Вони змусили нас помилятися.
«Чи очікував більшого? У кубкових матчах можна не показати якісну гру, але якщо один бореться, а другий ні... Або два з трьох борються, а третій немає... Бачите, як Ротань: він по всьому полю, якщо поступається, фолить, якщо не встиг, наздожене і відбере. Він одержимий грою. Я до гри говорив Федорчуку: Валєра, якщо хочеш себе показати, зіграй з Ротанем. Але забили, а Федорчука там не було. Другий гол зламав впевненість - команда згасала, і ніхто не взяв на себе гру, лідерських якостей не вистачає. Я бачу, що 70 відсотків гравців не відповідають вищій лізі. У нас різноманітність тренувань, я не знаю, що вже придумати для посилення гри, збільшення швидкостей. Футболісти не піддаються - що є, то є. Великий застій зрушити з місця дуже складно. А молодь теж боїться грати. Найстрашніше, що бояться грати. Програйте, але покажіть себе, покажіть характер! Не можна програвати 4:0. На кубок повинна бути боротьба, додатковий час, якісь пенальті. Я розраховував, що будуть битися, буде дух. Але дитячий сад - і все.
«Чи варті ці помилки моїх нервів? Багато, може, й не вірять, що це все у мене виходить природно. Я йду в гру і не помічаю нічого навколо, а потім вже відбувається якась реакція, відчуття. Це ж моя робота. Думаю, кожен тренер так. Просто є деякі флегматики, а є холерики. Я - холерик, заводний, мені важко всидіти. Я сьогодні хотів взагалі сісти і не бігати. Не вийшло. Кажу гравцям - на вас дивиться весь світ, покажіть себе. У нас з «Дніпра» 4 гравця - 40 відсотків команди. Ви повинні показати той же рівень, - кажу їм. - Ви ж на контракті в такому клубі. Ви четверо повинні зробити гру, а не грати в пас і на кого сподіватися. Хочеться їх підштовхнути, підтягуєш їх. Потрібно роздратувати нервову систему, але не виходить глибоко дістати. Вже й вириваються з душі деякі заходи - можна зіграти краще. Тренер повинен вміти розбудити. Я думаю, ми вичавили все, що могли, але є межа, і далі не виходить. Вони старалися, але потрібно мати майстерність. А ми втрачали м'ячі, допускали дитячі помилки. Не вистачає майстерності футболістів», -
цитує Кварцяного офіційний сайт «Дніпра».