Колишній півзахисник київсього «Динамо» (1992-1995) та львівських «Карпат» (1998-1999, 2002-2004) поділився очікуваннями від кубкового протистояння «біло-синіх» та «зелених левів».
«Віддам у цьому протистоянні перевагу «Динамо». Кияни мають перевагу в один м’яч після виїзного матчу і не думаю, що вдома вони її втратять. Звісно, «Карпати» проявлять характер і спробують відігратися. Однак не треба забувати, що динамівці будуть вмотивованими після поразки в Ольборзі. Ця невдача має привести до тями найперше леґіонерів, бо сумніваюся, що українські футболісти літали в небесах й до того. Львів’янам буде важко ще й з огляду на проблеми в атакувальній ланці. Відсутність забивного нападника – то найбільша для команди Йовічевіча проблема. В обороні й у середній лінії гра «Карпат» виглядає стабільною й збалансованою. Але то ж не нормально, що найкращим бомбардиром команди є центральний оборонець Балажіц», -
цитує Мізіна ua-football.com.