Колишній захисник Карпат» (1980-1981) та півзахисник «Динамо» (1971-1977) поділився очікуваннями від кубкового протистоянння киян та львів'ян.
«Боюся, що карпатівці потраплять динамівцям під «гарячу руку». Підопічні Реброва мусять реабілітовуватися перед вболівальниками за розгромну поразку в Данії, а отже гратимуть з особилвим натхненням. Сподіваюся, що молоді львівські футболісти під цим натиском не зніяковіють. Не виключаю, що Ребров у цій зустрічі внесе у порівнянні з матчем проти «Ольборґа» зміни у складі. Разом з тим, треба враховувати, що в Данії кияни, не виключено, недооцінили суперника й тепер, зосередившись, мають продемонструвати свій звичний футбол. Стосовно «Карпат», то їм буде важко відіграти пропущений удома гол ще й з огляду на проблеми з нападниками. Пучковський травмований, а отже залишається лише Сергійчук, котрий у матчах чемпіонату не забив жодного разу», -
цитує Кочубинського ua-football.com.