Квитки на матч ЛЄ «Динамо» – «Ольборг»!

Динамо Київ 28 Жовтня, 09:04
У вівторок, 28 жовтня, після обіду в касах НСК «Олімпійський» (Троїцька площа, біля метро «Олімпійська») розпочнеться продаж квитків на матч 4-го туру групового турніру Ліги Європи УЄФА 2014/2015 рр., в якому київське «Динамо» прийматиме «Ольборг» (Данія).

Матч відбудеться в четвер, 6 листопада, на столичному НСК «Олімпійський». Початок – о 22:05.

Вартість квитків на єврокубковий поєдинок становить 30, 50, 70, 100, 150, 180, 210 та 250 гривень.

Для власників абонементів на домашні матчі «Динамо» сезону 2014/15 рр. знижка на квиток складе 10%! Бронь зніматиметься за три дні до матчу.

Час роботи кас – із 10 до 19 години, без перерви та вихідних. Довідки за телефоном +38 044 279 52 72.

До зустрічі на НСК «Олімпійський»!