Мірча Луческу: «Коноплянка був би чудовим придбанням»

Футбол України 28 Жовтня, 14:36
Головний тренер донецького «​​Шахтаря» поміркував на тему можливого переходу лідера «Дніпра» в міланський «Інтер».

Головний тренер донецького «​​Шахтаря» поміркував на тем

у

можливого переходу лідера «Дніпра» в міланський «Інтер».

«Коноплянка - дуже хороший гравець. Він дуже знадобився б «Інтеру», але тут не все так просто. Цей футболіст - номер один у «Дніпрі», він дуже талановитий, швидкий і здатний якісно грати обома ногами. Це було б чудове придбання для «Інтера», без сумнівів», -

повідомляє

«Террикон».