Юнес Беланда отримав виклик у збірну Марокко

Динамо Київ 28 Жовтня, 15:09
Хавбек київського «​​Динамо» отримав черговий виклик до збірної Марокко.

«Атлаські леви» 13 та 16 листопада проведуть товариські матчі проти збірних Беніну та Зімбабве відповідно. Ці поєдинки заплановані в рамках підготовки до відбіркових матчів Кубка африканських націй-2015. Головний тренер марокканців Баду Закі викликав на звітний збір своєї команди 36 футболістів, в числі яких опинився і один з лідерів київського клубу, -

повідомляє profootball.ua.

Серед інших футболістів, які отримали виклик, виділимо Мехді Бенатіа («Баварія»), Мубарака Буссуфа («Локомотив» Москва) і Маруана Шамаха («Крістал Пелас»).