Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 28 Жовтня, 19:58
Наставник «Динамо» Сергій Ребров прокоментував мінімальну перемогу киян над «Карпатами» в 1/8 фіналу Кубка України (1:0).

- Важка перемога. Добре, що нам вдалося забити на останніх хвилинах. Грати так повільно ми точно не домовлялися, але головне, що ми пройшли далі, і тепер будемо готуватися до найважливішої гри першого кола проти «Дніпра».

- Сергію Станіславовичу, як ви працювали з командою після поразки від «Ольборга» - просто спілкувалися, підтримували або лаяли? Що було найскладнішим у підготовці?

- Були робочі моменти. Будь-яка команда виграє і програє, важливо з цього всього витягти правильний урок. Ми провели три теоретичних заняття, і думаю, хлопці зрозуміли, у чому була проблема і чому ми програли. Сподіваюся, що в матчі-відповіді з «Ольборгом» ми доведемо, що той матч був помилкою, яку ще можна виправити.

- Прокоментуйте сьогоднішню рокіровку між захисниками вашої команди. У чому причина такого рішення?

- Віда і раніше грав лівого захисника, а Микита Бурда взагалі грає і центрального, і правого захисника. Перед «Дніпром» і подальшими матчами ми спробували цю розстановку. Можу сказати, що коли в кінці Микита зробив два-три проходи, ми могли забити кілька м'ячів. Віда в обороні старався всю гру. У першому таймі його вдарили по голові, але він не просто дограв матч, а й відпрацьовував не менше за інших в захисті.

- Наскільки серйозна травма Віди?

- Він дограв до кінця, не думаю, що його травма настільки серйозна. Сподіваюся, Віда нормально відновиться.

- Чи буде Ярмоленко продовжувати бити пенальті або ви поміняєте штатного пенальтиста?

- Коли на поле і Ярмоленко, і Гусєв, вони самі вирішують, хто буде бити. Подивимося, поговоримо з хлопцями з цього приводу.

- Якого суперника хотілося б вам отримати в чвертьфіналі Кубка?

- Ніяких особливих побажань у нас немає. Торік ми грали, окрім «Шахтаря», з усіма лідерами і зіграли достойно. Чим сильніше команда, тим цікавіше грати. Вважаю, що «Карпати» - сильна і прогресуюча команда, з якою було цікаво грати. Сподіваюся, далі попадеться така ж.

- Наскільки команда пережила помилку з «Ольборгом» і як готова до матчу з «Дніпром»?

- До Ліги Європи ще треба дожити, зараз у нас попереду дійсно найважливіший матч з «Дніпром». У роздягальні я похвалив хлопців за те, що ми пройшли далі. Так, гра була важкою, але ніхто зараз не віддає очки просто так, «Карпати» - дисциплінована команда.

Але зараз ми готуємося до найважливішої гри з «Дніпром» і вже забули про Кубок. А коли прийде час грати в Лізі Європи, ми будемо готуватися до Ліги Європи.