Ігор Пластун: «Справедливим результатом була б нічия»

Динамо Київ 28 Жовтня, 21:07
Захисник «Карпат» Ігор Пластун, після кубкового матчу з київським «Динамо», поспілкувався з журналістами.

- Головний тренер «Карпат» сказав, що ви зробили усе від вас залежне. Чого вам не вистачило?

- Не вистачило забитого голу. Якби ми забили, напевно, все інакше б склалось. Загалом, складно сказати, чого не вистачило. Гра було рівною, моментів було не особливо багато, як у нас, так і у «Динамо». Темп гри був не високим. Якщо ж брати саме цю гру, вважаю, що справедливим був би нічийний результат. Ми не виграли у Львові, тому «Динамо» справедливо виходить в 1/4 Кубка України.

- За статистикою цього матчу у вас всього 2 удари в рамку воріт. Як і за рахунок чого «Карпати» мали забити цей гол, який би вас виводив в 1/4 чи, принаймні, в додатковий час?

- «Динамо» дуже сильна команда. Ми не приїжджали грати з ними «шашки-наголо». Тим більше, що ми програли у Львові. Треба було зіграти надійно у захисті. Гадаю, у нас це вийшло, адже у киян не було особливо моментів біля наших воріт. Що стосується нас, то звичайно, треба створювати більше моментів аби забивати голи. Не вийшло.

- Єдиний гол у Львові забив Теодорчик. Чи не було задачі грати персонально з поляком та не давати йому бити по воротам?

- Ні, адже ми не знали хто буде грати у киян, дізнались, що буде грати поляк лише перед матчем. Міг вийти той же Кравець. Також загроза серйозна. У киян два сильних форварди, але хто б не вийшов, я думаю, що у «Динамо» є футболісти, які вміють грати у футбол. Теодорчик сьогодні створював тиск на наші захисні редути, гарно переміщався по полю, але не забив. Забив Гусев. Не думаю, що для киян є принципова різниця хто забив.

- Сьогодні ваша команда дуже емоційно відреагувала на призначення пенальті. Ви сумнівались в тому чи є там пенальті?

- Так, емоції тоді «взяли гору» над нами. Зі сторони здалось, що воротар уже взяв м’яч до рук і нападник вибив його. А вже після цього було зіткнення. Але треба передивитись повтор. Я його не бачив, тому сказати більше – не можу.

- Здавалось, що Олег Голодюк «з’їсть» суддю.

- Це емоції, не більше. Ви ж мабуть знаєте, що футболісти інколи емоційно реагують. Тут немає нічого такого.

- А Ігор Йовічевіч вам дозволяє так емоційно спілкуватись з арбітрами? Не буде ніякого штрафу?

- Ні, ми про це не розмовляли. На той момент рахунок був 0:0, хотіли здобути гарний результат. Вірили в те, що зможемо забити гол. Емоції це одна зі складових гри.

- Чому «Карпати» наприкінці матчу зупинились? Ксьонз взагалі не бігав у кінцівці матчу.

- Напевно, сили закінчились.

- Ви казали, що головним вашим завданням було не пропустити. Не все рівно?

- Я не казав, що нашою головною метою було не пропустити гол. Я казав про те, що ми приїхали сюда грати з гарною командою і бігти вперед «шашки наголо» не мало абсолютно ніякого сенсу, адже це «Динамо» Київ. Треба було зіграти чітко в захисті і шукати свій шанс. Краще було б приїхати, пропустити 3 голи у першому таймі і все? Це не правильно. У нас був план на гру, який ми намагались виконати. Єдиний наш мінус полягав у тому, що ми не створили багато моментів у воріт «Динамо». Те, що ми не мали можливостей – не вірно. Адже до 90 хвилини рахунок був 0:0. Одна вдала атака, яка завершись голом і не відомо, яким чином би все закінчилось.

- Чи не боялись, що потрапите під «гарячу руку» «Динамо», після програшу киян у Данії?

- У нас справи у чемпіонаті не дуже йдуть. Тому, можна сказати, що і ми приїхали сюди з «гарячою рукою». Ми ставили перед собою певні задачі на матч, але програли 1:0. А те, що вони програли у євро кубках, вони повинні самі проаналізувати. А сьогодні була зовсім інша гра. Ми переслідували свої завдання – відіграти гол. Кияни переслідували свої завдання. Тому, я думаю, що вони нас не дуже активно атакували і футбол був не дуже швидким.