26 жовтня колекціонери та реставратори ретро автомобілів зібралися на головній площі країни – Майдані Незалежності – де у святковій та невимушеній атмосфері, чому сприяла сонячна погода, провели час.
На свято ретровиків завітали легендарні футболісти «Динамо» Андрій Біба та Володимир Мунтян. Автолюбителі з багаторічним стажем, з величезним інтересом поринули в атмосферу своєї молодості, відтворену київськими умільцями в образі популярних автомобілів минулих років. А розпочався візит динамівських знаменитостей з вельми незвичної пропозиції – покуштувати смачної кави в мобільному кофебусі. Зусиллями ентузіаста Вадима Навроцького був відновлений автобус ЛАЗ-695, на якому, цілком можливо, свого часу їздила команда «Динамо». У його салоні, в теплій, по-справжньому сімейній атмосфері Андрій Біба та Володимир Мунтян згадували багато цікавих фактів зі своєї молодості, розповідали про друзів-динамівців, чиєю пристрастю були автомобілі.26 жовтня колекціонери та реставратори ретро автомобілів зібралися на головній площі країни – Майдані Незалежності – де у святковій та невимушеній атмосфері, чому сприяла сонячна погода, провели час.
На свято ретровиків завітали легендарні футболісти «Динамо» Андрій Біба та Володимир Мунтян. Автолюбителі з багаторічним стажем, з величезним інтересом поринули в атмосферу своєї молодості, відтворену київськими умільцями в образі популярних автомобілів минулих років. А розпочався візит динамівських знаменитостей з вельми незвичної пропозиції – покуштувати смачної кави в мобільному кофебусі. Зусиллями ентузіаста Вадима Навроцького був відновлений автобус ЛАЗ-695, на якому, цілком можливо, свого часу їздила команда «Динамо». У його салоні, в теплій, по-справжньому сімейній атмосфері Андрій Біба та Володимир Мунтян згадували багато цікавих фактів зі своєї молодості, розповідали про друзів-динамівців, чиєю пристрастю були автомобілі.
Трохи пізніше, вийшовши з мікрофоном до ретровиків та простих перехожих, чий живий інтерес не дозволив пройти повз відполіровані авто що переливаються на сонці, Володимир Мунтян згадав цікаву історію зі свого насиченого на події життя: «Пам'ятаю, перемагаємо ми в Базелі в 1975 році в фіналі Кубка кубків «Ференцварош». Після гри нам вручають як заохочення по 500 інвалютних рублів. Команда ще на день залишилася в Швейцарії і хлопці після відвідувань торговельних центрів з'їжджаються в аеропорт з коробками в руках. У одного телевізор, у іншого магнітофон, у третього шуба, сервізи ... Ми ж з Женєю Рудаковим вирішили не поспішати, чеки не отоварювати і вже по поверненню придбати автомобіль. У Москві «Волга» в ті часи коштувала близько півтори тисячі інвалютних рублів, нам же загальної тисячі вистачило лише на «Москвич». Думали, що відразу продамо його, та ще й заробимо! Але комерсанти з нас, як виявилося, вийшли нікудишні! Продати то ми його продали, але за невеликі на ті часи гроші. Та й що на них можна було купити, в країні вічного дефіциту та нестачі товарів. Більше ми такими «промислами» не займалися».
З кожною новою історією з вуст найкращого футболіста СРСР 1969 року, семиразового чемпіону СРСР Володимира Мунтяна слухачів біля імпровізованої сцени ставало все більше. «Згадую свою першу машину, – продовжує Володимир Федорович. – В середині 60-х років підійшла в команді моя черга отримувати «колеса». Дивлюся, грошей у мене вистачає тільки на «Москвич». Думаю, ну, нічого, теж непогана машина. Пару років поїжджу, потім «награю» на щось краще. Але тут Андрій Андрійович Біба каже: «Вова, який «Москвич»? Це ж не рівень гравця «Динамо», бери «Волгу»! Довелося зізнатися, що для цього не вистачає трьох тисяч рублів. Біба тут же доклав необхідну суму і я став щасливим володарем престижної на ті часи моделі авто».
По-своєму унікальну історію, в достовірності якої сучасна молодь навіть може засумніватися, розповів Андрій Біба: «У 60-х роках Йожеф Сабо через одне із зарубіжних посольств придбав новеньку «Чайку» (ГАЗ-13). Урядову, як любили говорити в той час. Через деякий час проїжджає Йожеф по Хрешатику, всі постові міліціонери йому честь віддають, на перехрестях перекривають рух. Сабо задоволений, своєю обновкою не натішиться. І треба ж було, що хвилин через п'ять за ним по Хрещатику проїжджає тодішній Перший секретар ЦК Компартії України Петро Шелест. Стражі правопорядку знову віддають честь, перекривають перехрестя... Міліція спантеличена, піднімають весь особовий склад, пошук яким власника першої «Чайки» приводить до будинку Сабо. Виявилося, що в Києві лише два таких авто – у Шелеста та Сабо, і гравця «Динамо» попросту сплутали з главою республіки. Йожефу тихенько, але наполегливо порадили позбутися цієї машини. Наскільки пам'ятаю, вона «поїхала» в одну з республік Середньої Азії».
Очі Володимира Мунтяна та Андрія Біби розбігалися при вигляді десятків автомобілів, вік найповажніших з яких дотягував до сотні років. Із завданням вибрати одне із них для прогулянки по осінньому Хрещатику прославлені динамівці впоралися досить швидко. Андрій Біба комфортно розмістився на пасажирському сидінні ніби тільки що зійшовшої з заводського конвеєра 21-ї «Волги», власник і водій якої – за приємним збігом! – завзятий ретровик-автолюбитель, співробітник відділу зв'язку ФК «Динамо» (Київ) Ігор Пастухов. А Володимир Мунтян прокотився на елегантному бежевому «Москвичі 407».
Відома приказка говорить: «Хто не пам'ятає свого минулого – у того немає майбутнього». Володимир Мунтян та Андрій Біба тепло подякували власникам ретро-авто та реставраторам за теплий прийом, за приємні хвилини спілкування та спогади про молодість. Завершилася зустріч неформальним спілкуванням і дружнім фотографуванням.