В рамках 1/16 фіналу Кубка Голландії «Вітесс» мінімально обіграв «Дордрехт».
Головним героєм матчу став колишній гравець київського «Динамо» Денис Олійник, який заробив пенальті, а потім і подвоїв рахунок (обидва моменти дивіться на відео), - повідомляє Matchday.
Кубок Нідерландів. 1/16 фіналу
«Вітесс« - «Дордрехт« - 2:1
Голи: Вєінович, 45-пен.; Олійник, 81, Ван Хаарен, 83.