Артур Карноза: «За ігровими показниками не дуже поступалися киянам»

Динамо Київ 29 Жовтня, 09:38
У матчі проти «Іллічівця» Артур Карноза вперше зіграв за «зелено-білих», а у матчі-відповіді Кубка України проти «Динамо» вийшов на поле у стартовому складі. Після гри атакувальний хавбек поділився своїми враженнями.

«Гра була дуже важкою. Сильний суперник і на їхньому полі складно грати. Не просто було із високими захисниками – тобто в повітрі важко було проти них, а от низом навіть простіше. Попри поразку вважаю, що ми гідно виглядали, старалися і билися як могли. Шкода, що результат не найкращий, ми вилетіли з Кубка. При цьому за ігровими показниками не дуже поступалися киянам. Шукали свій момент, хотіли забити чи з гри, чи зі стандарту. Уже коли мене замінили, був хороший штрафний… Не факт, що я б його виконував, у нас багато хто може пробити» –

наводить слова Артура Карнози офіційний сайт «Карпат»

.