Кращий бомбардир «Говерли»
прокоментував сьогоднішній матч проти «Металіста».
- Все нормально, постараюся принести користь команді. Сьогодні повинні показати хорошу гру і той результат, який дозволить пройти далі. Зрозуміло, у «Металіста» маленька перевага - вони грають удома. Але в першій грі у нас було більше можливостей, щоб рахунок залишився на нашу користь, -
повідомляє «Террикон».
- «Металіст» і «Говерла» - практично рівні команди зараз. Ви із цим погоджуєтесь?
- А чому ні? По тому рівню гри, який сьогодні показує «Металіст», їх цілком реально обіграти. Тому ми приїхали сюди за перемогою, -
цитує Шацького канал «Футбол 1».