Бланко: «Якщо ви пограли в Україні, то зможете виступати скрізь»

Футбол України 29 Жовтня, 16:47
Екс-гравець харківського «​​Металіста», а нині футболіст англійського ВБА Себастьян Бланко позитивно оцінив досвід виступів в УПЛ.

«Час, проведений в Україні, дав мені багато хорошого. Можу сказати, що якщо ви пограли в українському чемпіонаті, то зможете виступати скрізь. Я отримав хороший досвід в Лізі Європи і кваліфікації Ліги чемпіонів, -

повідомляє fc-metalist.com.

Разом з «Металістом» відчув атмосферу міжнародних змагань. Це допомогло мені рости в професійному плані, познайомитися з новою культурою, незнайомою мовою. Так що я дізнався багато нового і хорошого», -

заявив

Бланко

.