За інформацією MatchDay, екс-воротар київського «Арсеналу» і сімферопольської «Таврії» Сергій Погорілий працює з першою командою харківського «Металіста».
Цю інформацію прокоментував сам футболіст.
"Це відповідає дійсності. Перебуваю в розташування команди Ігоря Рахаева. Хочу сказати спасибі «Металісту» за те, що в такий непростий момент дуже добре мене прийняв. З першої хвилини перебування на базі я зрозумів, що це великий клуб. По тому, як мене тут прийняли і по відношенню до футболістів. Тут працюють професіонали. Ставлення до мене в Харкові таке, ніби я повноправний гравець команди. Хочу подякувати людям, які надали мені такий шанс, а також головному тренеру «Металіста» Ігорю Володимировичу Рахаеву і тренеру воротарів Андрію Єгоровичу Кудимову», -
сказав Погорілий.