Юрій Лень: «Задоволений другим таймом, особливо, самовіддачею хлопців»

Динамо Київ 29 Жовтня, 20:05
Тренер динамівської команди U-19 Юрій Лень прокоментував гру своїх підопічних проти «Карпат», пояснивши причини поразки:

- Думаю, можна сказати, що сьогодні вийшло два різних тайми. Нам не вдалося початок матчу, з-за помилок в обороні, на жаль, ми пропустили м'яч. Думаю, другий тайм нам вдався, адже ми повністю переграли команду суперника. Але у футболі не буває дрібниць, не буває одного винуватого. Немає однієї відповіді, чому ми не забили: напевно, позначилося все в комплексі: і невезіння, і брак майстерності, і недостатня агресія в атаці деяких наших футболістів, в моментах, коли треба було просто зробити два-три кроки назустріч м'ячу. Але можу сказати, що я залишився задоволений другим таймом, в першу чергу, самовіддачею хлопців. І якщо так буде тривати й далі, дасть Бог, ми вийдемо у вісімку, і там, я вам обіцяю, що ми їх обіграємо. І не тільки їх.

- Здалося, що в першому таймі пробуксовував лівий фланг оборони: з нього пропустили гол, і надалі суперник нагнітав обстановку саме з того краю...

- Так, у нас, дійсно, є проблеми на лівому фланзі оборони, але я б не став перебільшувати і говорити, що винен саме лівий захисник. Оборонятися повинен і лівий півзахисник, і лівий центральний захисник, опорний півзахисник. Так що пропущений м'яч - це колективна помилка нашої оборони, не можна звинувачувати когось одного. Але те, що лівий фланг у нас проблемний, - це факт.

- Але заміни не підсилили гру?

- Так, сьогодні саме так і було. Хлопці не тільки показали серйозний настрій і проявили самовіддачу, але і в деяких випадках продемонстрували зрілі дії. Єдине, чого нам не вистачило, - це те, що ми не забили, і це засмучує. Це перша гра в чемпіонаті, в якій ми не забили жодного м'яча, і це невезіння дуже затягнулося - будемо з'ясовувати, чому. Напевно, просто потрібно більше працювати над завершенням атак, що ми і будемо робити. Ми пропускаємо наступний тур, і у нас буде час, щоб підготуватися і зализати рани. Залишилося три гри - дві вдома і одна на виїзді з «Говерлою».

- У другому таймі вражали удари Масалова, Оріхівського, Бесєдіна, Шарила. Хлопцям просто не вистачило холоднокровності або майстерності?

- Все в комплексі.