Індонезійські клуби «Слеман» і «Семаранг» забили п'ять м'ячів у свої ворота на двох в рамках плей-офф другого дивізіону.
Місцева преса вважає, що суперники намагалися уникнути зустрічі в наступному раунді з «Пусаманіа Борнео», який підтримують члени мафіозного угрупування, пише «
Після цього інциденту обидва клуби були зняті зі змагань.