Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соцільной мережі Facebook поділився думкою про останній матч киян із львівськими «Карпатами»:
«Це була не найкраща наша гра, але ми все ж змогли пробитися в чвертьфінал».
Нагадаємо, підопічні Сергія Реброва з мінімальним рахунком перемогли «Карпати» (1:0).