«Дивно, але той же «Шахтар», граючи на чужому стадіоні, домагається потрібних результатів, як на внутрішній, так і на міжнародній аренах. Чомусь ніхто не розводить подібних розмов. Не виключаю, що в «Дніпрі» знову почалися якісь внутрішні розборки, скарги і образи на непотрапляння в склад», -
цитує Сабо «СЕ».