Йожеф Сабо: «Не виключаю, що в «Дніпрі» почалися внутрішні розборки»

Футбол України 30 Жовтня, 09:46
Відомий футбольний експерт вважає, що справи в «Дніпрі» йдуть не так добре, як цього б хотілося.

«Дивно, але той же «Шахтар», граючи на чужому стадіоні, домагається потрібних результатів, як на внутрішній, так і на міжнародній аренах. Чомусь ніхто не розводить подібних розмов. Не виключаю, що в «Дніпрі» знову почалися якісь внутрішні розборки, скарги і образи на непотрапляння в склад», -

цитує Сабо «СЕ».