Російський тренер хоче бачити талісманом ЧС-2018 бурого ведмедя з ОІ-1980

Світовий футбол 30 Жовтня, 09:47
Головний тренер «Зеніту-2» Владислав Радімов поділився думкою про те, хто має бути талісманом ЧС-2018.

«Було б дуже здорово, якби був бурий ведмідь. Може, молодь наша ще не застала ці часи, але я до сих пір згадую ці кадри, коли ведмедик відлітав на Олімпіаді-80. Було б чудово, якби він повернувся.

Сама по собі емблема, по-моєму, досить симпатична. Наскільки я знаю, коли жив в Іспанії, коли говориш з іноземцями, на розум їм відразу приходить Червона площа. Тому, вважаю, більш логічно було б його представити на тлі Червоної площі.

Сам по собі логотип нормальний, гідний», -

цитує Радімова sports.ru

.