«Було б дуже здорово, якби був бурий ведмідь. Може, молодь наша ще не застала ці часи, але я до сих пір згадую ці кадри, коли ведмедик відлітав на Олімпіаді-80. Було б чудово, якби він повернувся.
Сама по собі емблема, по-моєму, досить симпатична. Наскільки я знаю, коли жив в Іспанії, коли говориш з іноземцями, на розум їм відразу приходить Червона площа. Тому, вважаю, більш логічно було б його представити на тлі Червоної площі.
Сам по собі логотип нормальний, гідний», - цитує Радімова sports.ru