Мбокані чекає на «зелене світло»

Динамо Київ 30 Жовтня, 15:16
Конголезький динамівець Дьємерсі Мбокані чекає на дозвіл лікарів, щоб розпочати тренуватись з основою «біло-синіх».

«В кінці цього тижня клубні лікарі мені скажуть, чи оговтався я від травми коліна. Якщо отримаю «зелене світло», то приступлю до тренувань з основною командою. Тримаю пальці схрещеними».

Також Мбокані звертається до колег по збірній

: «Леопард ніколи не помирає, він спить. D.R.C, я незабаром повернусь!» -

написав Дьємерсі на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook»: