Сьогодні, прес-аташе Федерації футболу Нігерії (NFF) Тойбін Іботойє повідомив, що Кеші прийняв запрошення повернутися на свою колишню роботу.
52-річний Кеші знову очолює національну команду менше, ніж через два тижні, після звільнення. До цього, тимчасово, команду очолював Шайбу Амоду.
Таким чином, Кеші приймає відповідальність за наступний місяць кваліфікації команди до Кубку африканських націй, а саме відбіркових матчів проти Конго і Південної Африки. Питання про подальше звільнення, в разі невдачі, не поставлено.
«Супер орли» мають чотири очки з перших чотирьох матчах, і, в даний момент, посідають третє місце в групі: позаду Південної Африки (вісім очок) і Конго (сім очок), але попереду Судану (три очки), -
повідомляє goal.com.